counter create hit

مطالب مرتبط:

پیگیری ویژه برای درمان قربانی اسیدپاشی تبریز

گفت وگوی روزنامه «شهروند» با پزشکی که داوطلبانه وضع درمانی قربانی اسیدپاشی در تبریز را پیگیری می کند را می خوانید.

روسای 10 استان دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکام جداگانه روسای 10 استان و مرکز استان این دانشگاه را منصوب کرد.

قیمت طلای جهانی رکورد شکست

طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر دورنمای افزایش سریع تر نرخ های بهره آمریکا از بالاترین رکورد چند هفته اخیر خود عقب نشینی کرد.

شبکه ملی آموزش و پرورش راه اندازی می شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: شبکه ملی آموزش و پرورش در بررسی آسیب های اجتماعی راه اندازی و در اردیبهشت ماه سال جاری رونمایی می شود.

راه های ارتباطی با بانک مرکزی درباره نرخ ارز

بانک مرکزی ایران به منظور پاسخ به سوالات مردم در خصوص یکسان سازی نرخ ارز، راه های ارتباط با این بانک را اعلام کرد.

کاوه سماک باشی در نقش روحانی!

کاوه سماک باشی این عکس را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

جزییات نحوه ثبت نام و خرید طرح ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای چگونگی ثبت نام متقاضیان ورود به طرح ترافیک را اعلام کرد.

ایرانی ها در نوروز ۹۷ بیشتر به کدام کشور ها رفتند؟

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: رتبه اول سفر خارجی مردم ایران در نوروز متعلق به کشور ترکیه است که به چندین شهر آن امکان سفر هوایی وجود دارد، در رتبه های بعد کشورهای ارمنستان، آذربایجان و عراق قرار دارند. ...

ایتالیا در اقدام نظامی علیه سوریه مشارکت نمی کند

نخست وزیر ایتالیا اعلام کرد که کشورش در اقدام نظامی محتمل علیه دولت بشار اسد در سوریه مشارکت نخواهد کرد.

انتشار کتاب میشل فوکو ۳۴ سال پس از مرگ

انتشار کتابی تازه از میشل فوکو ۳۴ سال پس از مرگ

انتشار کتاب میشل فوکو ۳۴ سال پس از مرگ فرهنگ > ادبیات - همشهری آنلاین:تاثیر عدم انتشار میشل فوکو که فیلسوف فرانسوی به موضوع جنسیت در میان مسیحیان از اولین آزمایش. ۳۴ سال پس از مرگ او منتشر شد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از رادیو بین المللی فرانسه RFI چاپ و نشر هستند و به اندازه "تاریخ جنسیت" یا "تاریخ جنسیت" فوکو صادر; "شما می دانید که" در سال 1976 و "استفاده از لذت" و "مراقبت از خود" در سال 1984 است. جلد چهارم از این مجموعه تا زمان مرگ از خداوند فرانسه در سال 1984 (بیماری های مرتبط با ایدز) کامل است Foca با شما این است که تمرکز خود را) از کتاب, از مرگش منتشر نشود. با اين حال، گاليمار هفته گذشته «اعتراف‌هاي جسم» را روانه بازار كرد؛ كتابي كه حاصل كنار هم قرار دادن دست‌نوشته‌هاي فوكو و نسخه حروفچيني‌شده همان دست‌نوشته‌هاست. استوارت الدن، استاد دانشگاه وارويك و نويسنده كتاب «آخرين دهه فوكو» معتقد است كتابي كه 34 سال پس از مرگ فيلسوف نامدار منتشر شده، از بسياري جهت‌ها نقشي كليدي در مجموعه «تاريخ جنسيت‌ها» دارد. سه كتاب پيشين فوكو به موضوع جنسيت در قرن‌هاي 17 تا ميانه قرن بيستم، يونان باستان و روم باستان مي‌پردازند. او در «اعتراف‌هاي جسم» سراغ دكترين مسيحيت در قرون 11 تا 14 رفته و جنسيت را از زاويه و نگاهي ديگر مورد مطالعه و بررسي قرار داده است. فوكو قصد داشت اين مجموعه را در شش مجلد بنويسد كه اجل مهلتش نداد و جلد چهارم هم ناتمام ماند.